2017 - BOSORÁCKY HALLOWEEN

V tento rok sme na jeseň hostili čarodejnice, strašidlá a iné kúzelné bytosti. Halloween sa nevyhol ani nám a tak deti v maskách prišli s prázdnymi košíkmi, ktoré u nás kopcom naplnili sladkosťami. A veru, my sme nimi nikdy nešetrili.


2017 - LUCAS 8 ROKOV

Nebýva výnimkou, že naša cukráreň Viktória rada oslavuje narodeniny s deťmi našich stálych (ale aj občasných) zákazníkov. Preto sme v novembri pripravili narodeninovú párty pre malého Lucasa, ktorý oslavoval 8 rokov.


2017 - MARKIZÁCKY KREDENC NA DRUHÚ

Ako si už mnoho ľudí všimne podľa obrázkov pod týmto textom, tento rok k nám zavítala herecká partička z Markízy. A to dokonca nielen raz ale rovno dvakrát! Polnišová, Šebová, Kemka a mnoho ďalších šikovných hercov k nám prišlo natočiť scénky pre svoju zábavnú show Kredenc. Na jar to boli Rodinné prepady a na jeseň svalnatí Miesiči. Fotografie vo vyššom rozlíšení a viac informácií nájdete na našom Facebooku.


2014 - SPEVÁK ZO SKUPINY CAMOUFLAGE

V lete k nám na zákusok a kávičku zavítal spevák zo skupiny Camouflage - Marcus Meyn. Camouflage je nemecká trojčlenná New Wave skupina, ktorá na hudobnej scéne pôsobí už vyše 30 rokov. Vždy príjemný Marcus u nás poskytol interview pre noviny a odfotil sa s niekoľkými fanúšikmi. Viac fotografií nájdete v galérií na našom Facebooku.


2013 - MIKULÁŠ PRE DETI

Mikuláš okrem skvelých pochútiek, ktoré dáva začiatkom každého decembra do čižiem v domácnostiach, zavítal aj do našej cukrárne spoločne s čertom a anjelom. Spolu s rozdávaním dobrôt sa tiež zabavil s deťmi, ktoré mu za sladkú odmenu zarecitovali a dokonca aj zatancovali. Fotografie z mikulášskej zábavy nájdete v galérií na našom Facebooku.


2013 - OSLAVA S KLAUNOM

Cukráreň Viktória pripravila výzdobu a občerstvenie pre narodeninovú oslavu. Malá oslávenkyňa mala na svojej párty okrem svojich kamarátov i smiešneho klauna s červeným nosom. Z vydarenej oslavy si nejedno dieťa odnieslo domov zákusok a zvieratko z balónikov.


2013 - OTVORENIE CUKRÁRNE VIKTÓRIA

V roku 2013 sme pre Vás otvorili útulnú cukráreň s menom Viktória, ktorú nájdete v Petržalke na Ovsištskom námestí, hneď vedľa parku a detského ihriska. U nás si môžete vychutnať pokojnú atmosféru, chutný zákusok a v neposlednom rade usporiadať aj menšiu oslavu. Fotografie a viac informácií nájdete i na našom Facebooku.